27 жовтня – Форум Вступника у КНЕУ

27 жовтня 2018 року ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (КНЕУ) за участі «ZNOUA» ініціює проведення масштабного «ФОРУМУ ВСТУПНИКА». КНЕУ запрошує учнів, майбутніх студентів, а також всіх бажаючих. 

Захід організовується з метою допомоги майбутнім вступникам всіх рівнів у налагодженні ефективного підготовчого процесу до здачі ЗНО та вступу до ВНЗ з урахуванням чіткого вибору професії та спрямування особистості на ефективне навчання протягом життя, подальшу самореалізацію й отримання життєвого досвіду. Учасниками форуму можуть бути учні 9-11 класів, учні ПТНЗ, коледжів, студенти та викладачі вищих навчальних закладів, представники педагогічної громади, які зацікавлені в успішній підготовці себе та своїх учнів до здачі ЗНО, студенти ВНЗ, які вирішили продовжити навчання в магістратурі; майбутні науковці, що мріють отримати PhD.

В повідомленні сказано: “Шановні учні, батьки, учителі, студенти, майбутні кандидати й доктори наук, ласкаво просимо на масштабний ФОРУМ ВСТУПНИКА, який відбудеться 27 жовтня 2018 року!!!

Поговоримо про те, як пережити рік вступу, як потрібно підготуватися до ЗНО, хто і що в цьому допоможе . Лектори ZNОUA, професійні викладачі КНЕУ, психологи-практики, НR-спеціалісти та багато інших цікавих людей уже готуються до зустрічі з вами.

Проведемо різні цікаві активні заходи, які вкажуть шлях до того, як розібратися в собі та обрати майбутню професію. Проаналізуємо також досвід минулих вступних кампаній і розкажемо, як уникнути помилок та отримати максимально потрібний результат – вступити до омріяного вишу!

Якщо Ви – педагог, приєднуйтесь, у нас заплановано провести цікаві лекції спеціалістів з профорієнтації, які з радістю поділяться своїм досвідом щодо успішної підготовки учнів (студентів), розкажуть про компетентності ХХІ сторіччя, якими потрібно обов’язково володіти, щоб досягти успіху. Поговоримо і про ефективні форми співпраці.

Якщо Ви природжений науковець і шукаєте шляхів реалізації, вам із перших вуст розкажуть, як отримати науковий ступінь та професійне визнання.

Приходьте, буде цікаво й корисно!

Ласкаво просимо!

Місце проведення:
м. КИЇВ, пр.-т ПЕРЕМОГИ 54/1, І корп. КНЕУ
Тривалість заходу з 11:00 до 15:00 
Участь – безкоштовна.

Реєстрація

 


Джерело

 

Вас також може зацікавити:

 

Сподобалася стаття?
Розкажіть про це!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.