69-vyzvolennja

28.10.2013 – 69-та річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників

«Їх імена та подвиги – безсмертні…»

28 жовтня в Староостропільському НВО відбувся урок пам’яті «Їх імена та подвиги – безсмертні», присвячений річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників в роки Великої Вітчизняної війни.

Почесними гостями свята були заступник голови районної державної адміністрації Ліщук Володимир Васильович, ветеран війни і праці, педагог з багаторічним стажем Чепелюк Володимир Григорович, сільський голова Дубинчук Володимир Євгенович, методист районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Грінченко Олег Валерійович, вчителі, учні, батьки, громадськість села. Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук привітав учасників заходу із знаменною датою, подякував ветеранам за мужність, любов до рідної землі та свого народу. Учнівській молоді Володимир Васильович побажав гарних шкільних років, щасливого дитинства, аби небо над головою завжди було мирним. До присутніх звернувся Чепелюк Володимир Григорович, який розповів про героїчну битву на Курській дузі Першого Українського фронту і про перемогу, яку зустрів в Чехословаччині, під Прагою. Зі словами привітання виступили Грінченко Олег Валерійович, Дубинчук Володимир Євгенович.

Директор Староостропільського НВО Лавріна Ольга Сергіївна щиросердно привітала усіх зі святом, подякувала ветеранам за їхній безсмертний подвиг, за мужність, за виховання молоді справжніми патріотами нашої Батьківщини, побажала міцного здоров’я, чистого безхмарного неба, творчих успіхів у праці і навчанні.

Урок пам’яті підготували учні 8-А, 10-А та 11-А класу, які піднесено, з почуттям гордості та патріотизму, розповіли про героїчний шлях нашого народу та односельців, які стали на захист рідної землі у тяжкі роки війни. Учні згадали тих, хто завоював нам мирне сьогодення, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Адже понад 360 жителів села Остропіль не повернулися до рідних домівок, а залишилися вічними пам’ятниками на полі бою.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.