Переможці обласного етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів-членів МАН

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Касянчук Дар’я, учениця Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Вчитель української мови та літератури Кузьмич Л. В.
Українська література

lucik-640

Луцик Крістіна, учениця  Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ступенів
Вчитель зарубіжної літератури Смірнова І. О.
Зарубіжна література

folvarkov-530

Фольварков Іван, учень
Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Вчитель історії Шелепчук Л. С.
Історичне краєзнавство

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

demchishina_larisa

Демчишина Лариса, учениця
Староостропільського НВО
Учитель української мови та літератури Бурковська Н.Г.   
Українська література

IMG_0615 - копия

Ліпська Віта, учениця
Воронковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів 
Учитель зарубіжної літератури Навроцька Л.М.
Зарубіжна література

Цимбалюк Леся Петрівна

Цимбалюк Леся, учениця
Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ступенів
Учитель англійської мови Гнатюк О.М.
Англійська мова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0790

Сабат Валерія, учениця Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Учитель історії Дух Є.Р. Всесвітня історія

SAM_3553

Андрушко Людмила, учениця
Миролюбненської ЗОШ
І-ІІІ ступенів
Учитель української мови та літератури Передерій Л.В.
Українська мова

площинська

Площинська Тетяна, учениця
Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ступенів
Вчитель російської мови Смірнова І.О.
Російська мова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мережко Діана, учениця
Самчиківської ЗОШ
І-ІІІ ступенів
Учитель української мови та літератури Кузьмич Л. В.
Мистецтвознавство

1

Нараєвська Ангеліна, учениця
Воронковецької ЗОШ
І-ІІІ ступенів
Учитель історії та правознавства Юдіна Л. І.
Теологія, релігієзнавство та історія релігії

Лавренчук Марина,
учениця Староостропільського НВО
Учитель української мови та літератури
Бурковська Н.Г
Українська література

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переможці обласного етапу

Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

vasilevska-640

Василевська Анастасія, учениця  Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Номінація “Історія України і державотворення”
Керівник – вчитель історії Каменярська С. В.

duh-640

Дух Роман, учень  Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів
Номінація «Історія України і державотворення»
Керівник — вчитель історії Дух Є. Р.

Ljubchak-640

Любчак Олена, учениця  Іршиківського НВК
Номінація “Література”
Керівник – вчитель української мови та літератури Любчак Н. І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kjhPFZQ2Ufg

Кукуряк Кароліна, учениця
Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Номінація “Література”
Керівник – учитель української мови та літератури Король Л.Г.

O

Денега Олександра, учениця
Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Номінація “Історія України та державотворення”
Керівник – учитель історії
Каменярська С.В.

IMG_4204m

Бабичук Валерій,
учень Іршиківського НВК
Номінація “Історія України та державотворення”
Керівник – учитель історії Бабичук О.Д.

IMG_4132-redm

Кравчук Ніна,
учениця Іршиківського НВК
Номінація “Література”
Керівник – вчитель української мови та літератури Любчак Н. І

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Irij-640

Ірій Аліна, учениця  Пашковецького НВК — переможець обласного етапу  Всеукраїнського турніру юних журналістів
Керівник – вчитель зарубіжної літератури Якимчук Н. М.

 

 

Фото3538р

Марія Спекторук , учениця Губчанського НВК, учасник Міжнародного конкурсу з українознавства, переможець обласного заочного конкурсу з української мови, обласного конкурсу юних літераторів Керівник – учитель української мови та літератури Нич Т.М.

 

Учасники IV (фінального) етапу

Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

lavrenchuk-640

Лавренчук Марина, учениця  Староостропільського НВО
Вчитель української мови та літератури Бурковська Н. Г.

bolkun-640

Болкун Руслана, учениця Поповецького НВК
Вчитель української мови та літератури Семенюк Л. А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переможці обласних олімпіад

lisichina-640

Лисичина Світлана, учениця  Стецьківського НВК
Вчитель історії Пашковецька Т. В.
Історія

kasjanchuk-640

Касянчук Дар’я, учениця  Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Вчитель української мови та літератури Кузьмич Л. В.
Українська мова та література

lisjuk-640

Лисюк Вадим, учень  Староостропільського НВО
Вчителі німецької мови Лисюк І. П., Лавренчук Т. П.
Німецька мова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

semenova-640

Семенова Анастасія, учениця  Воронковецької ЗОШ І-ІІІ ст.
Вчитель російської мови Навроцька Л. М.
Російська мова та література

vishneva-640

Вишнева Вікторія, учениця  Воронковецької ЗОШ І-ІІІ ст.
Вчитель російської мови Навроцька Л. М.
Російська мова та література

bolkun-640

Болкун Руслана,
учениця Повецького НВК
Учитель української мови та літератури Семенюк Л.А.
Українська мова та література

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Лавренчук Марина, Тофан Марія,
учениці Староостропільського НВО
Учителі української мови та літератури
Бурковська Н.Г., Лавріна О.С.
Українська мова та література

бондар_Н

Бондар Наталія, учениця
Староостропільського НВО
Учитель англійської мови Новачук Т.С.
Англійська мова

Лисюк Богдана

Лисюк Богдана,
учениця Вишнопільського НВК
Учитель німецької мови Лисюк І.П.
Німецька мова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Співачук Тетяна

Співачук Тетяна, учениця
Воронковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів
Учитель правознавства Юдіна Л.І.
Правознавство

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSCN0897[1]

Мамчур Наталія, учениця
Староостропільського НВО
Учитель історії та правознавства Спекторук В.С.
Правознавство

IMG_20160223_111023

Левчук Руслана, учениця
Вишнопільського НВК
Учитель німецької мови Лисюк І.П.
Німецька мова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSCN1008

Лавренчук Альона, учениця
Староостропільського НВО
Учитель англійської мови
Новачук Т.С.
Англійська мова