95408671

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень, новими надіями й несподіваними зустрічами. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, друзів, це  свято, яке неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

ee459a7166de

Радісний вересневий дзвоник знову покличе за шкільні парти і в студентські аудиторії нашу надію, наше майбутнє, нашу юнь.
Хай вам усім щастить у навчанні та в роботі, хай здійсняться всі ваші творчі задуми. Наснаги вам на весь навчальний рік. Молодь, наполегливо пізнавай країну знань! Наставники, щедро діліться своїм життєвим досвідом з тими, хто прийде вам на зміну!

Зі святом!!!

6 коментарів

 1. вчителі Коржівської ЗОШ

  Дуже гарний дизайн! Завжди корисна інформація. Незамінний помічник у роботі вчителя. Щиро дякуємо за таку вагому допомогу.

  Відповіcти
 2. Раїса Рура

  І за це велика подяка! Справді, завжди свіжа інформація, цікавий матеріал і усе необхідне для вчителя значно полегшують нашу працю. Тож нехай новий навчальний рік принесе вам нові успіхи, наснагу, а новини на сайті будуть лише приємними!

  Відповіcти
 3. Людмила Вишку

  Безмежно вдячна за такі щирі побажання. Усім успіхів, наснаги, терпіння, а головне – здоров’я у наступному навчальному році.

  Дуже гарно змінили сайт. Так тримати!

  Відповіcти
  • Адміністратор

   Дякуємо. Для наших відвідувачів тільки все найкраще.

   Відповіcти

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.