20170322_093040

22 березня на базі Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів іноземних мов з участю методистів Хмельницького ОІППО Мороз Т.В. та Луценко Л.П.     На порядку денному стояло питання формування предметних компетентностей на уроках іноземних мов.

Робота методичного об’єднання розпочалася традиційно із вступного слова методиста гуманітарних дисциплін районного методичного кабінету Березовської А.М., яка означила коло завдань,  надихнула на творчу співпрацю.

20170322_095150

У ході засідання було розглянуто ряд ключових питань, у тому числі питання формування компетентнісного підходу до вивчення іноземних мов у викладі вчителя німецької мови Ладигівського НВК Наталії Баблюк.

Практичний психолог Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Любов Сидорчук провела заняття з елементами тренінгу «Творча майстерність вчителя», в ході якого педагоги отримали нагоду обмінятися ідеями, здобути новий позитивний досвід та підвищити рівень професійної компетентності.

Вчителі Долян Марина Миколаївна (англійська мова) та Онофрійчук Катерина Анатоліївна (німецька мова) поділилися досвідом здійснення компетентнісного підходу до організації пізнавальної діяльності на уроках іноземної мови.

Під час обміну думками у форматі відкритого мікрофону кожен із присутніх мав змогу поділитися враженнями від участі у заходах, отримати допомогу та індивідуальну консультацію від представників методичної служби.

20170322_092414

 

На завершення присутні здійснили екскурс сайтом Istoriya_Mova.info, персональними сайтами та блогами педагогів (Олени Бойчук, Ладигівський НВК; Інни Гайдученко, Стецьківський НВК; Ольги Галіцької, Сахновецька ЗОШ І-ІІІ ступенів; Юлії Рудюк, Воронковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів; Наталії Баблюк, Ладигівський НВК).

20170322_092357

У всіх залишилися прекрасні враження від чудового весняного дня, теплого прийому та плідної співпраці.

Інна Гайдученко, учитель англійської мови Стецьківського НВК

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.