socialnye-seti

Друзі!

Ось вже протягом двох з половиною років наш сайт працює для вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін нашого Старокостянтинівського району. Він був створений для вас як джерело інформації, яка щодня необхідна в роботі, як база найкращих ідей та передового досвіду наших вчителів.

Дуже приємно бачити, що робота наша не даремна, що на сайт заходять відвідувачі, переглядають статті та відео, скачують документацію та розробки передових педагогів. Найбільш відвідувані сторінки («Учитель – учителеві», «Чорним по білому», «Інформер методиста») мають тисячі переглядів.

Тому і зараз, під час літніх відпусток та канікул, адміни продовжують працювати над сайтом. Сторінки наповнюються новим контентом, встановлюються нові плагіни, вдосконалюється код, щоб сайт став ще зручнішим, більш захищеним та працював швидше…

Сьогодні ми підключили до сайту кнопки соціальних мереж. Важко нині знайти людину, яка б не мала аккаунту в якійсь популярній соціальній мережі. Про це красномовно свідчить статистика. Ось подивіться на скріншот відомого сервісу статистики, і ви побачите, на які сайти частіше всього заходять люди. Тому ми зараз розмірковуємо, а чи не час створити для нашого сайту сторінки в ВКонтакті, Однокласниках та Фейсбуці?.. Щоб бути ще ближче до вас і ваших потреб. Що ви про це думаєте, друзі? Поділіться своїми думками з нами, пишіть в коментарях (можна анонімно і не вказуючи свою електронну пошту).

Порівняння соціальних мереж

Відтепер, якщо вам подобається якась новина, стаття чи сторінка сайту, ви можете поділитися посиланням на неї в своїй улюбленій соцмережі, додати до неї коментар на своїй сторінці, або просто зробити закладку собі для пам’яті. Ділитися можна в найпопулярніших в Україні та світі мережах ВКонтакте, Одноклассники, Facebook, Twitter, Google+, Мой Мир, LiveJournal. Якщо ж ви зареєстровані в більш екзотичних у нас Evernote або 老总黄, натисніть на червоний кружечок з білим плюсиком та шукайте їх у новому маленькому віконечку, що додатково відкриється.

Отжеstrilka

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.