15 листопада в Києві на території НСК “Олімпійський” відбулася конференція “Україна на шляху децентралізації освіти”. Організатори конференції: Міністерство освіти і науки України, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, шведсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні”.

На конференції висвітлювались здобутки, розглядалися основні перешкоди, намічалися подальші кроки реформи децентралізації в системі загальної середньої освіти України.

Серед виступаючих були Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, керівник шведсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні” Ерік Факсгард, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Фасоля.

Всі бажаючі мали можливість спостерігати за дискусією в реальному часі за допомогою онлайн-трансляції.


Шановні колеги! Якщо ви з причин зайнятості не змогли бачити прямий ефір конференції, пропонуємо вам переглянути її в запису:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.