Критичне мислення та освітній процес, побудований на його засадах, за останні 10 років стали основою освітніх реформ у провідних країнах Європи. Всесвітній економічний форум у Давосі регулярно складає перелік актуальних навичок, необхідних для успішної кар’єри. За останні роки критичне мислення піднялося в рейтингу цих навичок з 4 місця (навички для 2015 року) до 2 місця (навички, які будуть важливими в 2020 році).

На освітянській платформі “Prometheus” розміщено безкоштовний онлайн-курс “Критичне мислення для освітян”, який розроблено за підтримки посольства Чеської Республіки в межах програми Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в межах програми Міністерства закордонних справ Чеської Республіки “Transition”. Цей курс є чудовою можливістю для українських учителів та викладачів здобути необхідні знання для впровадження критичного мислення в освітній процес.

Даний курс буде цікавий вчителям загальноосвітніх навчальних закладів для впровадження партнерських засад навчального процесу замість примусових, педагогам позашкільних навчально-виховних закладів для забезпечення стійкої пізнавальної мотивації у вихованців та Всім охочим долучитись до впровадження новітніх методик в українську освіту.

Курс є повністю безкоштовним. Відеолекції, завдання та форум курсу для спілкування з однодумцями доступні постійно. Бажаючі можуть успішно скласти всі завдання курсу і отримати сертифікат про його завершення.

Щоб детальніше ознайомитися з курсом та зареєструватися на навчання, натискайте на кнопку та переходьте на сторінку курсу:

 

Критичне мислення для освітян

 


Джерело

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.