Пропонуємо переглянути, як працюють наші колеги в різних куточках світу.

Папуа Нова Гвінея

Аж ніяк не у всіх школах необхідно носити форму. У провінційних навчальних закладах Папуа Нової Гвінеї можна взагалі приходити в національному одязі, тобто фактично без нього.

10 ezvichnyh shkil_01

Індія

Індійські батьки, як і батьки у всіх інших країнах, вірять, що диплом про шкільну освіту відкриває їх дітям двері в нове життя. На цьому кадрі стурбовані індійські отці деруться по стінах школи, в якій проходять іспити, щоб допомогти своїм дітям дати правильні відповіді на запитання тестів.

10 ezvichnyh shkil_02

І цим татусям ще пощастило. Насправді в Індії далеко не кожен батько може відправити дитину до школи: у них просто немає місць. На доказ – ось вам кадр однієї зі шкіл в Нью-Делі.

10 ezvichnyh shkil_03

Росія

Щоб дати можливість дітям з Ненецького автономного округу навчатися в школі, уряд створив спеціальну школу-інтернат, куди дітей на вертольотах доставляють в серпні, щоб потім повернути додому тільки до Нового року.

10 ezvichnyh shkil_04

Непал

Вчителі Непалу не вважають за потрібне нудитися в тісних стінах школи і тому проводять уроки для учнів прямо на лоні природи, адже в Непалі такі прекрасні краєвиди!

10 ezvichnyh shkil_05

Нігерія

Венеція – не єдиний у світі місто на воді. Є, наприклад, ще Макоко в Нігерії, який ще інакше називають плаваючими на воді нетрями. Волонтери усього світу об’єдналися, щоб дати можливість дітям з найбіднішого району здобути освіту. Тепер діти плавають у неї на навчання.

10 ezvichnyh shkil_06

Палестина

Сектор Газа, що є частиною Палестини і межує з Ізраїлем, постійно страждає від військових дій, які ведуть між собою обидві держави. Люди тут настільки звикли до вибухів і ракетам, що вважають можливим займатися в будівлях, зруйнованих ударами з повітря.

10 ezvichnyh shkil_07

Швеція

Тим часом шведи із задоволенням відкривають школи. У яких діти відчувають себе максимально комфортно. У цих школах не задають домашні завдання, немає жорсткого розкладу занять, зате є чудовий дизайн інтер’єру. Перед вчителями стоїть завдання знайти підхід до кожного учня.

10 ezvichnyh shkil_08

За матеріалами Amazyble.com, Rambler.ru

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.