Незабутня зустріч

27 лютого у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася творча зустріч з доцентом Київського університету імені Бориса Грінченка, автором підручників і посібників з української мови та літератури Олександром Авраменком. У семінарі взяли участь учителі-словесники Старокостянтинівщини.

Атмосфера позитивної мотивації, філологічна компетентність, мовленнєва вправність, колаж яскравих прикладів – рекомендації Олександра Авраменка щодо подолання функціональної неграмотності. Мовознавець зазначив, що підручники з української мови нецікаві сучасному учневі й відірвані від життя: «Випускник школи знає, чим виражається іменна частина складеного присудка, але часто не вміє назвати українською частини власного тіла». Під час майстер-класу Олександр Миколайович презентував свої посібники: «100 експрес-уроків української», «Українська мова. Правопис у таблицях, тестові завдання», оновлений збірник диктантів-2018 для підготовки до ДПА, а також підручники з української мови та літератури для 9 класу.

Філологи були в захваті від зустрічі з Олександром Авраменком, адже в нього та вчителів суголосні думки, один фах, спільна мета – зробити українську цікавою, модною, сучасною і престижною.

Світлини на згадку, видання з автографом автора, незабутні і приємні спогади – те, що залишив по собі відомий мовознавець.

Зустрічі з такими людьми, їхні книги, думки та слова, закарбовуються у душі, надихають на подальшу плідну роботу, додають упевненості в кращому майбутньому української освіти.

 

Автор: Лілія Король
Фото: Лілія Король, Ольга Савєльєва

 

Сподобалася стаття?
Розкажіть про неї в соцмережах!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.