Незвичні уроки, які ніхто не захоче прогуляти :)

У кожного з нас були і є улюблені уроки в школі. Ми поспіхом бігли, щоб не запізнитися, ретельно готувалися до уроку, досконало виконували домашні завдання, але були й такі предмети, на які не дуже хотілося йти, бо там нудно. Чи то вчитель так “цікаво” розповідав, чи то підручник не справляв враження, чи то саме інформація здавалась некорисною, але щось було не так, не було зацікавленості!

А от у деяких зарубіжних школах є такі уроки, які всі відвідують із превеликим задоволенням, бо вони цікаві та нестандартні.

Шкільні уроки в Японії: милування природою

nezvichni-uroki-1В Японії є чудовий урок – милування природою. Суть його в тому, щоб навчити школярів цінувати естетичну складову зовнішнього середовища, яку через комп’ютери та різні гаджети діти просто розучилися бачити. За успішність у спостереженні за флорою і фауною, як і в математиці чи географії, обов’язково отримують позначки і навіть складають іспити.

 

Шкільні уроки в Башкирії: бджільництво

nezvichni-uroki-2У Башкирії існує більше сотні шкіл, які мають власні пасіки. На уроках бджільництва дітей вчать доглядати за вуликами та збирати мед. Ці уроки також навчають дітей бути терплячими, уважними й акуратними.

 

Шкільні уроки в Ізраїлі: кібербезпека

nezvichni-uroki-3Життя сучасної людини дедалі більше переміщується в інтернет, тож ізраїльтяни вирішили як слід подбати і про безпеку інтернет-життя. На уроках «теорії і практики кібервійни» вчать, як варто поводитися в інтернеті, як правильно реагувати на коментарі в блогах і соцмережах, а окремі теми присвячені залежності від ігор. Такі уроки не зашкодять і батькам, щоб розуміти, що робити, якщо дитина стала жертвою кібератак та кіберзалякувачів.

 

Шкільні уроки в Вірменії: народні танці

nezvichni-uroki-4Народні танці – справжня гордість Вірменії. Тут їх близько півтори тисячі, й у кожного своя історія і свій особливий сенс. Тому вірменським вчителям здалося мало звичайних уроків рідної культури, і з 2013 року вони вирішили зробити навчання народних танців обов’язковим шкільним предметом.

 

Шкільні уроки в Австралії: уроки серфінгу

nezvichni-uroki-5Із метою зберегти титул головного центру підкорювачів хвиль в Австралії було введено шкільні уроки серфінгу. Влада країни подбала, щоб на жодному з пляжів, бува, не з’явився приїжджий, який катається краще за місцевих. Такі ж уроки введені і на Гаваях.

 

Шкільні уроки в США: наукові відкриття

nezvichni-uroki-6У США після теоретичного курсу всім учням дають однакове домашнє завдання, сенс якого – щось винайти. На його виконання виділяється цілий рік. Потім учні роблять презентацію своєї роботи перед усім класом, обговорюють успішність і актуальність проекту. Врешті-решт виставляється річна оцінка.

Джерело: pedpresa.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.