Людина-легенда Нік Вуйчич народився без рук і ніг, але попри це ним захоплюються у всьому світі. Адже своїми виступами він надихає і мотивує. Ми повідомляли вже, що цього разу він приїхав до України, аби допомогти зупинити шкільний терор, жорстокість та цькування, які сьогодні називають булінгом.

Нік Вуйчич підкорив світ мотиваційними тренінгами та власним прикладом довів, що немає нічого неможливого. Сьогодні він говорив про питання булінгу у школах, адже про цькування в суспільстві він знає не з чуток.

“Я зіштовхувався з булінгом у своєму житті і через це у мене були спроби самогубства. 11 років я не розповідав про це нікому, навіть своїм батькам. І гадав, що в мене все гаразд, але можливіть обговорити цей клопіт із кимось є дуже важливим”, – сказав мотиваційний тренер Нік Вуйчич.

Власне, помирити дітей між собою Міністерство освіти на чолі з Лілією Гриневич і коучем Ніком Вуйчичем планує протягом року. Тренінги для школярів та вчителів проведуть у всіх областях України.

“Ми хочемо перейти до педагогіки партнерства, це фундаментально ціннісна зміна і для нас дуже складно поки що вирішити це завдання. Але ми повинні вибудувати правильну систему зовнішньої і психологічної допомоги усім тим, хто можуть зазнавати цькування”, – прокоментувала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Першу лекцію проти булингу Вуйчич провів у київському Палаці дітей та юнацтва. У залі не було де яблуку впасти, послухати його прийшли діти цілими класами. Адже знущання однокласників – дуже болюча тема.

“Мені говорили, що ти нам не подобаєшся. Але конкретної причини, чи випадку, який би міг спровокувати це – не було. Але ми маємо з цим працювати і дуже добре, що є такі постаті як Нік Вуйчич, які проводять схожі лекції і діляться своїм досвідом”, – сказала школярка, яка зіштовхнулася із булінгом, Тетяна Воронцова.

Перед початком лекції батьків попросили покинути зал. Розмова про цькування у школі із дітьми відбувалася анонімно. Спершу Вуйчич розповідав свою історію, а потім спілкувався з дітьми. Наприкінці всі хором говорили: “Я сьогодні приймаю свідоме рішення любити себе й ніколи не здаватися”.

За перебігом подій батьки спостерігали на великому екрані, таким чином і самі навчалися розуміти дитину та допомогти подолати булінг. Психологи ж радять не йти на з’ясування стосунків із кривдником, а залагоджувати проблему з учителями та психологами.

(від редактора:) 29 березня Вуйчич у Київському будинку дітей та юнацтва провів зустріч зі школярами-підлітками на тему: “Як знайти друзів та зберегти їх”.

 

(від редактора:) Далі з вчителями, методистами, психологами та батьками Нік Вуйчич говорив на тему “Безпечна школа: як навчити підлітків дружити”.

 


Джерело

 

Також читайте:

 

Вважаєте цю статтю корисною?
Розкажіть про неї друзям?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.