12 грудня 2017 року відбулася краєзнавча конференція, присвячена 70-річчю створення Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та розвитку дитячо-юнацького туристсько-краєзнавчого руху на Хмельниччині.

В організації і проведенні обласної краєзнавчої конференції брали участь: Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА, Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, Хмельницький палац творчості дітей та юнацтва.

За І місце у середній віковій групі у номінації «Проза» (твір – «Дивовижна і непередбачувана Україна»)  обласного літературного конкурсу «Туризм – це спосіб життя» Уляна Передерій, учениця 9 класу Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ст., нагороджена Грамотою. Також за сумлінну працю, досягнення високих результатів було нагороджено і керівника – Передерій Л.В.

Учасники мали можливість оглянути фотовиставку «Дитячо-юнацький туризм і краєзнавство на Хмельниччині», переглянути кращі конкурсні презентації та відеоролики. Панувала доброзичлива атмосфера, усі отримали масу задоволення від виступів танцювальних колективів, вокальних номерів,  а спільне виконання Гімну ОЦТКУМ об’єднало всіх у велику родину.

Учасники та гості  отримали позитивні емоції, яскраві враження від конференції.

«Особисто я зустрілася з Касапчук Аліною з Кам’янця-Подільського, з якою відпочивала разом у Карпатах  позаторік. Це був справжній туристичний похід, бо ми жили в палатці.  Переконалася, що за такі емоції варто брати участь у всіх конкурсах», – ділиться своїми враженнями переможець конкурсу Уляна Передерій.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.