unnamed

22 травня в приміщенні Хмельницького обласного літературного музею відбулося нагородження переможців молодіжного літературного конкурсу «Серпневі зорі», мета якого – виявити творчу молодь Хмельниччини, котра в умовах активного технічного прогресу все ж не забуває про наймогутнішу зброю у світі – Слово – вільне, гостре, емоційно насичене. Хтось уже давно досить вправно оперує ним, маючи у своєму доробку перші збірки, дехто лише опановує ази поетичного мистецтва. Та у кожного з учасників конкурсу журі виявило ту незгасиму іскру, яка, за їхніми сподіваннями, в майбутньому переросте у справжнє вогнище.

Грамоти вручили начальник відділу у справах молоді та спорту облдержадміністрації Сергій Заяц та головний спеціаліст управління Тетяна Андріїшина. Від музею призери отримали добірки книг подільських письменників та поетично-прозові збірники із творами молодих авторів нашого краю.

У номінації «ПОЕЗІЯ» ІІ місце здобула Оксана Скоц, учитель зарубіжної літератури Малочернятинської ЗОШ І-ІІ ступенів Старокостянтинівського району.

Вітаємо колегу з перемогою!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.