10 січня ліцей №11 міста Новограда-Волинського перетворився на місце, куди злетілися білі ворони з різних областей України на магістральну (не)конференцію міні-Еdcamp. Педагоги об’єдналися задля обговорення актуальної теми «Прагнемо не до успіху, а до цінностей, які він дає».

Учасників вразили фантастичні рекреаційні зони, змістовна програма, цікаві й різнопланові експертні паралелі, оригінальна вчительська паралель, захопливі  воркшопи, які відбувалися під акомпанемент саксофона, а також креативний перфоманс «Перлина Лесиного краю».

Особливі емоції та враження залишилися після цікавих, креативних та корисних майстер-класів «БАТ, мнемотехніка, ЕQ, та інші Zвірі або вчительські секретики для учнів», який проводила Наталія Рудніцька та «Розвиток комунікативної компетенції учнів, формування творчо активної особистості через впровадження ігрових технологій в освітній процес», що презентувала Людмила Волошина.

На Еdcampі витає особлива аура, життя б’є ключем, тут панує оптимізм та креатив, а динамізм та енергійність супроводжують кожного, хто сюди потрапив. Хочеться повертатися у це натхненне русло знову і знову!

Лілія Король, учитель української мови

та літератури Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

учасник магістрального міні-EdCamp NovohradVolynsjkyj

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.