У Міністерстві освіти і науки обрали модераторів та членів робочих груп, які оновлюватимуть навчальні програми для учнів 5-9 класів. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МОН.

Згідно з повідомленням Міносвіти, відомством було отримано 335 анкет на конкурс модераторів онлайн обговорень та учасників предметних робочих груп.

За підсумками конкурсу було сформовано робочі групи загальною кількістю 150 учасників. Серед них і наша колега – вчитель зарубіжної літератури Сахновецької ЗОШ І- ІІІ ступенів Смірнова Ірина Олександрівна. В складі робочої групи Ірина Олександрівна взяла участь у нараді з питань оновлення навчальних програм для учнів 5-9 класів ЗНЗ , яка проходила в залі колегії Міністерстві освіти і науки України 9 лютого 2017 року.
Публічне обговорення навчальних програм базової школи розпочнеться 13 лютого.

У Міністерстві освіти наголошують на бажанні відомства зробити навчальні програми більш зрозумілими і наближеними до вікових особливостей дітей та сучасного життя.

Також у МОН вважають за необхідне розвантажити програми від обтяжливої інформації та застарілих підходів, а також залучити до роботи над оновленням змісту освіти небайдужих освітян, експертів та батьків.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.