IMG_7335 IMG_7337

       У засніжені різдвяні дні, у які, здавалося б, всюди витають пахощі запашних мандаринів і хвої, двері Старокостянтинівської центральної районної бібліотеки гостинно відчинені для гостей. Серед них – учителі-словесники району, яких зібрала на традиційні різдвяні зустрічі Алла Березовська, методист районного методичного кабінету. Усім відомо, що святкувати Різдво краще всього у сімейному колі, тому саме у ці дні дружня родина педагогів зібралася у тісному колі однодумців. І тема, обрана для методичного об’єднання, якнайкраще передає настрій його учасників та вирішує насущні проблеми: «Інтеграція християнських цінностей у зміст предметів інваріантної складової».

IMG_7348 IMG_7362

…У світлій та просторій читальній залі запанувала тиша. З уст учителів-словесників звучать невмирущі заповіді Матері Терези, палкі рядки зі Святого Письма, авторські есе та поезії…

І все це та багато іншого було спрямоване на вирішення вічних питань: «Кого можна вважати справжньою Людиною?», «Як потрібно жити, щоб залишити після себе помітний слід?», «Людина – звучить гордо?», «Які твори зі шкільної програми справді є «найлюдянішими»?» тощо.

Чи одержали відповіді на ці та інші питання, чи зробили для себе певні висновки педагоги, чи хоча б на хвильку замислилися: для чого живемо у цьому несправедливому, часто жорстокому, немилосердному, але такому прекрасному світі – невідомо. Враження від побаченого і почутого залишилися надзвичайні, щирі слова вдячності звучали на адресу Алли Михайлівни, а це означає, що започаткована нею гарна традиція житиме, принаймні наступне Різдво усі чекатимуть з нетерпінням!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.