21 травня 2019 року Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти в  рамках проекту «Науково-літературна студія як форма модернізації процесу вивчення літератури в школі» організовано зустріч з письменницею, журналісткою, головою громадської організації «Творча сотня «Рух до Перемоги» Оксаною Радушинською.

Під час  засідання круглого столу «Сторінками творчості Оксани Радушинської»  учасникам для обговорення були представлені методичні розробки уроків рідного краю та позакласного читання за такими книгами нашої землячки, як:  «Щоденник Славка Хоробрика», «… Коли сонце було стозрячим. Амулет волхва», «Метелики в крижаних панцирах», «Стукав сніг» та окремих поезій із різних збірок. Присутніх вражала різноманітність роботи з текстами. Це і асоціативний аналіз, і метод шести капелюхів, і науковий підхід під час вивчення творчості Оксани Радушинської, зокрема аналіз стилю, художніх засобів, а також видів речень. Сподобалась усім методична тактика візуалізації навчального матеріалу у вигляді постерів, хмар слів, буктрейлеру, інтелект-карт, лепбуків.

«Сказати, що я вражена і потішена – нічого не сказати. Як автору, мені приємно, що вчителі знайомлять учнів з письменницею-поетесою Оксаною Радушинською. Приємно, що дітям приживлюють бажання читати. А як громадянку не може не тішити той момент, що учнів навчають… думати! Дякую Вам, шановні Вчителі за Вашу працю! Спільними зусиллями ми творимо сучасну мислячу націю! 
Щиро вдячна організаторам заходу! Такого творчого досвіду дотепер у мене не було! Це круто!!!
»  – ділиться враженнями О.П. Радушинська на своїй сторінці в мережі Фейсбук (Радушинська О. Круглий стіл на тему моєї творчості // https://www.facebook.com/profile.php?id=1817357427&sk=media_set&set=a.10211582188269772&type=3)

Поезія сьогодні лунала з уст учнів та учителів, але  найсолодше лилися поетичні рядки з уст самої авторки.

Неймовірно приємна зустріч…. Дякуємо усім за співприсутність.

                                                                                         Тетяна Нич,

вчитель української мови та літератури

Губчанського НВК

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.