Визначено переможців конкурсу

У рамках проекту “Розпочни кар’єру з професійного навчання” 08 листопада 2017 року в Старокостянтинівському МРЦЗ відбувся 2 тур обласного заочного конкурсу творів-роздумів (есе) «Що я знаю про свою майбутню професію?», метою якого є створення сприятливих умов для забезпечення свідомого професійного самовизначення учнівської молоді.

На заочний конкурс було представлено 14 творчих робіт учнів 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та району.

Твори-роздуми відзначилися глибоким розумінням проблеми життєвого вибору, багатством виражальних засобів, високим рівнем грамотності.

Конкурсною комісією у складі директора – голови комісії з припинення юридичної особи центру зайнятості Л. Фесун, методиста методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету міської ради Шнейдерової, директора районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді О. Романюк, методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту РДА Ф. Слободяна, редактора газети “Життя Старокостянтинівщини”

Т. Омелянюк, начальника відділу активної підтримки безробітних центру зайнятості Л. Суходольської, провідного фахівця з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних центру зайнятості Н. Струнь визначено переможців конкурсу:

  • К. Мартинюк (Ладигівський НВК) – 1 місце,
  • Л. Маломуж (Старокостянтинівський НВК «Спеціалізована школа
  • І  ступеня, гімназія», ім. Героя України С.Бондарчука) та І. Тимощук (Миролюбненська ЗОШ І-ІІІ ступенів) – 2 місце,
  • А. Поджара (Старокостянтинівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1) та
  • Н. Якобчук (Іршиківський НВК) – 3 місце.

Бажаємо активній молоді нових творчих злетів!

 

Н. Струнь,
провідний фахівець
з питань зайнятості
відділу активної підтримки безробітних
Старокостянтинівського МРЦЗ

 

Джерело: “Життя Старокотянтинівщини”

 


Робота переможця конкурсу “Що я знаю про свою майбутню професію”

Чим дивує ХХІ століття?

Бурхливим розвитком усього, напевно. Проте мене, молодь цього дикого й нестабільного часу, вже мало що зіб’є з пантелику: гаджети й Інтернет, модерні нанотехнології й навіть електронні кладовища (в Японії вже існують такі ) – це захоплює, проте не дивує. Час розвивається, змінюються ідеї і я до цього готова, навіть більше: хочу сама бути творцем всього нового. А як відрізнитися, проявити свою індивідуальність?

Звичайно ж, насамперед, зовнішнім виглядом. «У людині все має бути прекрасним: і лице, і одяг, і душа, і думки», – писав А. П. Чехов.

Так, прості вічні істини… У цих словах криється великий зміст. Бо й справді надзвичайно важливо, як людина виглядає. Зовнішній і внутрішній зміст особистості повинні гармонійно поєднуватись.

Проте для багатьох чомусь це є проблемою. «Гроші є – смаку немає!» – кажуть. Так, відомі селебріті маючи достатньо коштів, якось умудряються не мати смаку. От вам і ляпи на червоній доріжці! Дивно, але факт! Це справді проблема, тільки не для мене. Я дуже хочу, коли виросту, одягнути кожну людину красиво і елегантно. Тому професія моєї мрії – дизайнер-модельєр. Знаю, що одного бажання мало, тому що для цього фаху потрібні уміння малювати і шити, орієнтуватися в тканинах, робити ескізи. Складно? А мені, якраз, дуже подобається цим займатися. Маю вже цілий альбом власних начерків, стежу за модою, намагаюся одягатися зі смаком. Мрію, що коли виросту, шитиму одяг собі і друзям. Буду знаменитою хоча б у тісних колах. Про мене казатимуть: «Не знаєш що одягти? Звернись до креативної Каріни!». Так, мрії…

Ще в давнину шевці й кравці були надзвичайно важливими персонами в державі. Вони могли як зіпсувати репутацію впливовим і багатим, так і підняти її до небес. Адже у всі часи одягу надавали великого значення. Проте тоді про дизайнерів одягу та стилістів ще не чули. Ото б я там була популярна!

Дизайнер-модельєр – цікава і творча професія. Він створює нові стилі одягу робить вплив на різні напрями моди, фантазує над незвичними моделями, організовує покази, виставки модних луків.

Модельєр повинен бути креативним, сміливим, мати хорошу уяву та відчуття смаку. Майбутній великий кутюр’є має бути готовим до того, що на шляху до великої слави доведеться не лише наполегливо і терпляче навчатись, а й попрацювати на якомусь мало відомому швейному виробництві чи помічником у бутіку відомого дизайнера.

Проте я готова до цього: труднощі, перешкоди лише загартовують на дорозі до великого. І якщо моя мрія стати модельєром здійсниться (на що так сподіваюсь!), то я робитиму людей красивими і щасливими. Бо я творець майбутнього, я – засновник практичного, зручного й оригінального стилю кожної індивідуальності, я фундатор яскравого, креативного, незвичайного! Вперед, до звершень у вирі моди й смаку!

Приєднуйтесь!

 

К. Мартинюк,
учениця Ладигівського НВК

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.