Зустріч у дружньому колі

SDC11225 SDC11226

Цьогорічну прохолодну весну, яка не поспішає втішати нас теплом, 16 березня, “розбудила” справді по-весняному тепла зустріч. На базі Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар, організований Аллою Михайлівною Березовською, методистом РМК, у якому взяли участь  вчителі-словесники району та вчителі-слухачі курсів при  Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти на чолі з Людмилою Йосипівною Пулатовою, старшим викладачем кафедри теорії і методики суспільно-гуманітарних дисциплін , методистом ХОІППО. 

Якщо сказати, що захід пройшов на належному рівні, це значить не сказати нічого. “У дружньому колі” – саме під таким гаслом відбувалося Свято Душі, Людяності, Щирості, яке справді об’єднало серця зовсім чужих і незнайомих до сьогодні людей і змусило їх битися в унісон. Зворушливі слова Алли Михайлівни, авторські поезії та есе, спільний перегляд презентацій “Мистецтво бути людиною” та відеофільму “Будинок на камені” і допомогли досягти бажаного результату – примусити кожного замислитися про сенс власного життя.

Та, мабуть, усього цього було б для успіху замало, якби не гостинність господарів закладу, де відбувався семінар. Це мудрі, щедрі, талановиті керівники – Алла Степанівна Соколовська, директор школи, та Наталія Мииколаївна Рокоман, заступник директора школи, та дружній педагогічний й учнівський колективи ЗНЗ. А щоб сповна відчути  красу Старокостянтинівщини, її духовні святині, для гостей було організовано екскурсію до Свято-Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря. Приємно, що традиційні різдвяні зустрічі словесників району знайшли своє творче продовження у березневих, при цьому коло однодумців значно розширилося…

Сохранить

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.